Priser.

  • Alene
  • Med én venn
  • Intensivforløp

For elever som ønsker god forståelse i ett eller flere fag gjennom individuell oppfølging av egen privatlærer.

Enkelttime

kr 450 Per time
  • Én økt á 60 minutter
  • Totalpris 450 kroner
  •  
  •  
  •  
  •  

Full kontroll 15

kr 390 Per time
  • 15 økter á 60 minutter
  • Sammendrag etter hver økt
  • Totalpris 5850 kroner
  • Disponer timer fritt​​
  •  
  •  

Full kontroll 30

kr 370 Per time
  • 30 økter á 60 minutter
  • Sammendrag etter hver økt
  • Totalpris 11 100 kroner
  • Disponer timer fritt​​
  • Skreddersydd fagplan
  • Månedlig progresjonsrapport

Full kontroll 60

kr 350 Per time
  • 60 økter á 60 minutter
  • Sammendrag etter hver økt
  • Totalpris 21 000 kroner
  • Disponer timer fritt​​
  • Skreddersydd fagplan
  • Månedlig progresjonsrapport

For elever som ønsker god forståelse i ett eller flere fag gjennom oppfølging av egen privatlærer sammen med en venn.

Med en venn -
Full kontroll 15

kr 320 Per person
  • 15 økter á 60 minutter
  • Sammendrag etter hver økt
  • Totalpris 9 600 kr
  • Disponer timer fritt​​
  •  
  •  

Med en venn -
Full kontroll 30

kr 300 Per person
  • 30 økter á 60 minutter
  • Sammendrag etter hver økt
  • Totalpris 18 000 kr
  • Disponer timer fritt​​
  • Skreddersydd fagplan
  • Månedlig progresjonsrapport

Med en venn -
Full kontroll 60

kr 280 Per person
  • 60 økter á 60 minutter
  • Sammendrag etter hver økt
  • Totalpris 33 600 kr
  • Disponer timer fritt​​
  • Skreddersydd fagplan
  • Månedlig progresjonsrapport

Har du en viktig prøve som nærmer seg? Mye kan gjøres på kort tid med målrettet og effektiv privatundervisning. Vi setter deg i kontakt med lærer innen samme dag som du tar kontakt.

Intensivforløp 5

kr 440 Per time
  • 5 økter á 60 minutter
  • Totalpris 2 200 kr
  • Disponer timer fritt​​
  • Lærer innen 24 timer

Intensivforløp 8

kr 430 Per time
  • 8 økter á 60 minutter
  • Totalpris 3 440 kr
  • Disponer timer fritt​​
  • Lærer innen 24 timer

Intensivforløp 10

kr 415 Per time
  • 10 økter á 60 minutter
  • Totalpris 4 150 kr
  • Disponer timer fritt​​
  • Lærer innen 24 timer

Vi er fornøyd når du er fornøyd

Dette sier elevene våre.

Simen Aasrud
VGS-elev
Read More
Utrolig bra sted for læring, lærte masse og fikk veldig god hjelp til matte. Utrolig god pris også!
Thea Grøbstad
VGS-elev
Read More
Veldig fornøyd, super bra lærere! 🙂
Cesar Wikborg
VGS-elev
Read More
Fantastisk gode lærere, meget fornøyd!